120W Slim AC Laptop Charger for Msi Laptop Msi chicony a120a055p Thin 15 b13uc Cyborg 15 a13v Cyborg a13ve a17-120p2a A12-120P1A A15-120P1A ADP-120MH D Laptop Power Supply Cord
HYFUCROEHAI
  • Order within 3 hours and 21 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • Specifications: AC Input: AC 100V - 240V 50-60Hz; DC Output: 19V 6.32A, 120W; Connector:5.5 x 2.5mm(Please Check Connector Size to Ensure Compatibility)