120W Power Adapter Compatible with MSI GE60 GE70 GP60 PE62 GE72 GF63 16J6 16GH AC DC Laptop Charger A12-120P1A 19.5V 6.15A
SECRET CLINICAL
  • Order within 3 hours and 24 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • Package : Yes
  • Model Number : A12-120P1A
  • Type : Power Cable
  • Origin : Mainland China
Original Genuine AC Adapter Charger l,aptop charger l,laptop adapter . power suplply
Shipping and Returns
Secret Clinical.
120W Power Adapter Compatible with MSI GE60 GE70 GP60 PE6...