120W Laptop ChargerCompatible with MSI GE60 GE70 GF63 GP62 GV15 GE60 Thin 10SC 11UC MS-16R5 A12-120P1A A15-120P1A ADP-120MH D adp-120vh d chicony a17-120p2a 12th 13th14 15 Gaming Power Supply
ABBOOO
  • Order within 8 hours and 25 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • Input:110-240V 50-60Hz Output:19.5V 6.15A Connector Size: 5.5mm x 2.5mm And 4.5mm x 3.0mm .
  • Works Well With Dell ADP-120MH D chicony A12-120P1A A15-120P1A 120W power adapter .Compatibility MSI Cyborg 15 A12VF A12VE A13VE 12VF-043US A12VE-046US A12VF-215US A13VE-218US Thin GF63 12HW 12UCX CreatorPro M15 A11UIS ...