120W Charger Fit for MSI GF63 GV15 GV15-Thin-11SC GF63 Thin 10 11 12Th Intel Core Laptop MS-16R5 MS-16R6 MS-16R7 ADP-120VH D A17-120P2A MSI Laptop Charger
HYFUCROEHAI
  • Order within 17 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • Input:100-240V 50-60Hz (for worldwide use), Output: 20V 6A 120W
  • 120W 20V 6A Laptop charger compatible with msi laptop charger msi gf63 thin 10UD 10UC 11SC 11UC 11UD( it is not fit the msi gf63 with 19.5v 6.15a charger)
  • 20V 120W Charger for MSI GF63 Thin Intel 10th 11th Gen I7 GeForce RTX 30 Series, MSI GF63 Thin( 11th Gen Intel Core i7 GeForce GTX 16 series )