120W Charger Fit for ADP-120VH D A17-120P2A MSI Cyborg 14 15 A12V A12VF A13V A13VF A13VE A13U Thin 15 B13V B13UC B13VE B13VF B12V B12UC B7U B7V Power Adapter
MINZCUZ
  • Order within 3 hours and 25 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • Power Specs:Input:100-240V 50-60Hz,Output:20V 6A 120W; Connector Size:4.5*3.0mm.