120W Charger Compatible with Asus FX504 UX510UW N56J N56VM N56VZ N750 N500 G50 N53S N55 A15-120P1A PA-1121-28 Gaming Laptop Charger 5.5x2.5mm
HAPIGD
  • Order within 3 hours and 3 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • Input: 100-240V 1.6A; Output: 19V-6.32A 120W. Connection Size: Compatible with asus laptops with a 5.5mm x 2.5mm DC port (Note: Not suitable for 4.5x3.0mm/6.0mmx3.7mm)