120W AC Charger Compatible with Chicony A17-120P2A MSI Cyborg 15 14 A13V A13VF A12V A12VF MSI Thin 15 A15 B13UC B13VE B13VF B7V B7UB 12UC Adapter Supply Power Cord 4.5 * 3.0
PYNDUR
  • Order within 3 hours and 37 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • 120W 6A Charger fit for Msi Cyborg 15 14 AI A1V A13V A12V A13VE A13VF A13UC A12VF A12VE A12U 12UC 12th 13th Laptop
  • 120W 6A Charger fit for Msi Thin 15 A15 B13V B13U B12V B12U B7U B7V Laptop
  • 120W AC Adapter for MSI MS-16R4 MS-16R5 MS-16R6 MS-16R7 MS-16R8 ms-14p1 ms-15k1 ms-15k2 ADP-120VH D A17-120P2A Laptop
  • Input:100-240V 50-60Hz,Output: 20V 6A 120W Connector Size:4.5*3.0mm
  • IN THE BOX 1*120W AC Adapter 1*Power Cord
120W for MSI Cyborg 15 14 Thin 15 A15 laptop cahrger ,Connector Size:4.5*3.0mm
Shipping and Returns
PynDur.
120W AC Charger Compatible with Chicony A17-120P2A MSI Cy...