120W AC Charger Adapter for MSI ADP-120MH DB GF63 Thin 8RC 8RD WP65 i7-9750H 9TH WE72 7RJ 7RJX WE62 7RI 7RJ 7RIX 7RJX WF65 10TJ 10TI 10TH Pro 24 2M 24 6M 7M 24T 7M 20EX 7M 7NC 8GL
IPWRPRO
  • Order within 7 hours and 56 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • [Product Specifications]Input: 100-240V 50/60Hz, Output:19.5V 6.15A 120W, Max Output Power:120W(Compatible with 90W),Color: Black.Connector size:5.5*2.5mm.Power Plug Type: US Plug.