120W AC Adapter for Delta ADP-120MH D Power Supply Cord Charger fit Models:MSI GX600, MS-163A GX720, MS1722, MSI 163A GE700, MSI EX410, EX610, EX628, GX620, GX610, GX720, GT640 19V 6.32A
NMSHDES