120W 24V ~28V 5A DIN Rail Power Supply NDR-120-24 1Pcs
UJCTARKE
  • Order within 18 hours and 46 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • Isolation Transformers
  • Input Voltage : 90 ~ 264VAC 120 ~ 370VDC
  • Output Current : 5A
  • Output Voltage : 24VDC
Shipping and Returns
UJCTARKE.