120W 20V 6A 4.5x3.0 AC Charger ADP-120CD B Compatible with ASUS ZenBook A17-120P2A UX534FT Q537 UX534FT Q546FD Q546F Q547FD Q537FD Q547F AC Adapter Power Supply Cord
CRUMFERT
  • Order within 7 hours and 35 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • AC input voltage : 100 ~ 240V 50 ~ 60 Hz , Adapter Output Voltage: 20V, Adapter Output Current: 6A, Power: 120W, Adapter Plug Size:4.5 x 3.0mm
  • Compatible Adapter Model:For ASUS: A17-120P2A ADP-120CD B
  • Package: 1 AC Adapter + 1 Free Power Cord
  • Brand : CRUMFERT
Specification: Item Name: ASUS 20V 6A 120W-4.5x3.0mm Input: 100-240V 50-60Hz 2.5A Adapter Output Voltage:20V Adapter Output Current:6A Adapter Power: 120W Weight( Adapter only ) :390g Adapter Plug Size:4.5 x 3.0mm Adapter tip note: 1 pin in center Condition:Original / Genuine :2 Years Note: The external diameter of the interface is 4.5mm, Please measure the size of your original adapter connector before purchasing this adapter. New Grade 95 Percent ( Brand New 100 Percent ) Package included: 1 x AC Adapter/Charger 1 x US / Plug Power Cord( Free ) Compatible Adapter Model: For ASUS: A17-120P2A ADP-120CD B Fit Machine Model:(Only list part of all the Fit Model) For ASUS: For ASUS UX534FT For ASUS Q537 Q546FD Q546F Q547FD Q537FD Q547F
Shipping and Returns