120W 19V 6.32A AC/DC Adapter Compatible with VivoPC F20CD-NL010T Desktop Power Supply Cord Cable PS Wall Home Charger Mains PSU
YUSTDA
  • Order within 8 hours and 40 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • Input: 100-240V 2.0A 50-60Hz Output: DC 19.5V, 6.32A 120W Connecter tip size: 5.5mm dia, 2.5mm inner, 12 mm long Include: Power Adapter and Power Cord YUSTDA products has a 90 day Money-Back Guarantee and a 1-year limited warranty!