1-20Kits 4Pins Female Male Eectronic Lock p/Lug Connector 3G0972704 Compatible with The ELV Steering Column DJ7048YB-0.6-11 DJ7048YB-0.6-21(Female Set,10Sets)
VTRZOPYS
  • Order within 8 hours and 53 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • 1-20Kits 4Pins Female Male Eectronic Lock p/lug Connector 3G0972704 compatible with the ELV Steering Column DJ7048YB-0.6-11 DJ7048YB-0.6-21
1-20Kits 4Pins Female Male Eectronic lock p/lug Connector 3G0972704 compatible with the ELV Steering Column
Package includes:
1 Female set:
1 x Female Connector Housing And Insert
4 x Female Terminal
1 Male set:
1 x Male Connector Housing And Insert
4 x Male Terminal
1 Male female set:
4 x Female Terminal
4 x Male Terminal
==========
Model Number : DJ7048YB-0.6-11 DJ7048YB-0.6-21
Gender : Female Male
Application : Automotive
Series : 0.6mm p/lug Connector
Position : 4Pin
Material : PA66
Shipping and Returns
VTRZOPYS.
1-20Kits 4Pins Female Male Eectronic Lock p/Lug Connector...