11.6" Screen Replacement for Dell Inspiron P25T P25T002 N116BGE-EB2 LCD Display Panel 30 pin (HD 1366x768 Non-Touch)
WARWOLFTEAM
  • Order within 12 hours and 33 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • Note : Screen Size : 11.6 inch ; Max Resolution: HD1366*768 ; Data Cable Pins: 30 pin ; Hertz: 60Hz ; Warranty : 3 Months ;
  • Note : Please keep your original parts . Package includes LCD Screen Only ( Not a laptop ) .
Note : Note : Please keep your original parts . Package includes LCD Screen Only ( Not a laptop ) .
Shipping and Returns