11.6" Screen Replacement for Dell Chromebook P26T P26T002 NT116WHM-A20 LCD Display Panel 40 pin (HD 1366x768 Touch)
WARWOLFTEAM
  • Order within 16 hours and 25 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • Screen Size : 11.6 inch ; Max Resolution: HD 1366x768 ; Data Cable Pins: 40 pin ; Warranty : 3 Months ;
  • Note : Please keep your original parts . Package includes LCD Screen Only ( Not a laptop ) .
Shipping and Returns