11.6" for Laptop NV116WHM-T10 V3.0 1366768 60HZ 40Pin Symmetry 50% NTSC LED LCD Screen with Touch
TOPLCDLED
  • Order within 8 hours and 38 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • Size:11.6 inch Condition: NEW
  • Compatible Model: For Laptop NV116WHM-T10 V3.0
  • Max. Resolution:1366768 Display Technology:LED LCD Refresh Rate:60HZ Connector:40Pins
  • Warranty: 3 Months Packing Include: LCD Screen
Screen Size:11.6 inch
Compatible Brand: For Laptop
Max. Resolution:1366768
Warranty: 3 Months
Packing Include:LCD Screen
Shipping and Returns
toplcdled.
11.6" for Laptop NV116WHM-T10 V3.0 1366768 60HZ 40Pin Sym...