11.6" for Laptop LQ116M1JX06 19201080 30Pins 60HZ 100% sRGB Slim LCD Screen Panel
TOPLCDLED
  • Order within 17 hours and 29 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • Size:11.6 inch Condition: NEW
  • Compatible Model:For Laptop LQ116M1JX06
  • Max. Resolution:19201080 Display Technology:LED LCD Refresh Rate:60HZ Connector:30Pins
  • Warranty: 3 Months Packing Include: LCD Screen
Screen Size:11.6 inch
Compatible Brand: For Laptop
Max. Resolution:19201080
Warranty: 3 Months
Packing Include:LCD Screen
Shipping and Returns
toplcdled.
11.6" for Laptop LQ116M1JX06 19201080 30Pins 60HZ 100% sR...