11" Foam Speaker Repair Kit OD: 10.1875", Roll OD: 9.75", Cone: 8.25", ID: 7.875" FSK-11DYN (Pair)
SIMPLY SPEAKERS
  • Order within 12 hours and 41 minutes to get between May 21 - May 27
Description
Fits:11 - 12 frame speakers with 8.25 (210mm) cone diameter
Shipping and Returns
Simply Speakers.
11" Foam Speaker Repair Kit OD: 10.1875", Roll OD: 9.75",...