10W WA-10P05FU 5V 2A Power Supply 5.5x2.0 mm AC Adapter
TEKSWAMP
  • Order within 19 hours and 31 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • SPECIFICATIONS: Wattage: 10W; Output: 5V 2A; Worldwide Input Voltage: 100-240V~0.3A 50-60Hz; Connector tip size: 5.5 x 2.0 mm; Model: WA-10P05FU
  • TOP QUALITY: These are professionally tested Power Supplies, designed by a manufacturer.
  • YOU WILL RECEIVE: Tested Adapter with a great customer service.
Shipping and Returns
Tekswamp.