10W AC Charger Replacement for Shark UltraCyclone Pet Pro CH950 CH951 CH950C CH951C CH955 CH963AMZ CH964AMZ Cordless Handheld Vacuum Power Supply Adapter Cord, Black, WY-1201330750U
DEXPT
  • Order within 2 hours and 25 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • Safety - Passed stringent safety tests to ensure you and your devices' safety.
  • Compatible with Shark UltraCyclone Pet Pro CH950 CH951 CH950C CH950 U4 CH951C CH951 14 CH955 CH963AMZ CH964AMZ Cordless Handheld Vacuum. Only for amperage equal or less than 0.75A.
  • Output Max - 13.3V 0.75A 10W, compatible with 13.3V 0.75A 10W Input Volt Range - 100-240V.
  • Package - 1 X power adapter.
Shipping and Returns
Dexpt.
10W AC Charger Replacement for Shark UltraCyclone Pet Pro...