10V AC/DC Adapter for Logitech Z130 Z 130 PC Computer Speaker S-00098 980-00 880-000146 0417 980-000417-R 097855065759 5099206021891 744664250134 534-000299 EFS00901000070UL Power Supply
SASCHEDROSS
  • Order within 3 hours and 17 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • NEW 10V AC / DC Adapter Replacement For Logitech Z130 Z 130 Multimedia PC MP3 Computer Speaker M/N: S-00098 980-00 P/N: 880-000146 0417 980-000417-R 097855065759, 5099206021891, 744664250134 Speakers P/N: 534-000299 Model: EFS00901000070UL DC10V 700mA - 1000mA 10VDC 0.7A 1A 10.0V 1.0A Switching Power Supply Cord Cable Battery Charger Mains PSU
  • Fit Logitech P/N: 534-000299 Model: EFS00901000070UL 534000299 Speakers 10 V 0.7 A Switching I.T.E. Power Supply
Shipping and Returns
saschedross.
10V AC/DC Adapter for Logitech Z130 Z 130 PC Computer Spe...