10V AC/DC Adapter Compatible with Cable Source CS GPE182-100120-1 GPE1821001201 GPE182-1001201 PowerCD H0037 H0020 Apple Computer K12S100120U Dongguan Guanjin 10.0V 1.2A Power Supply Charger
SASCHEDROSS
  • Order within 8 hours and 19 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • New 10V AC / DC Adapter Compatible with Cable Source CS GPE182-100120-1 GPE1821001201 GPE182-1001201 Switching Mode 10VDC 1.2A DC10V 1200mA 10.0V Switching Class 2 Power Supply Cord Cable PS Wall Home Battery Charger Mains PSU
  • Compatible with: PowerCD H0037 H0020 Apple Computer Power CD
  • Compatible with: Model: K12S100120U Dongguan Guanjin Electronics Technology Co., Ltd 10.0V 1.2A Class 2 Power Supply
Shipping and Returns
saschedross.
10V AC/DC Adapter Compatible with Cable Source CS GPE182-...