10V AC/DC Adapter Compatible with Angel Kiss P2016-MK M122 S760 7 Color LED Photon Mask Therapy Light Skin Rejuvenation Facial Care AngelKiss SK02T-1000180U DC10V 1.8A 2A Power Supply Charger
SLLEA
  • Order within 7 hours and 56 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • Input: 100 - 240 VAC 50/60Hz Worldwide Voltage Use Mains PSU ;
  • Compact& Portable: Designed for portability, Lightweight and easy to take anywhere.
Shipping and Returns