10V AC Adapter Compatible with Royal Dirt Devil 7.2 Volts BD10025 W Quick Power BD10035 RED Easy Lite BD20020 7.2V DC Vacuum 2-MB4990-000 D10-03A 0888VX Vibe Scorpio KA12D100030024U Charger
SASCHEDROSS
  • Order within 12 hours and 5 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • New 10V AC / DC Adapter Compatible with Royal Dirt Devil 2-MB4990-000 2-MB4990000 D10-03A D1003A 2MB4990000 DirtDevil BD10035E BD10035R BD10035RED Easy Lite Quick Power 7.2V 7.2 Volts 7.2V DC 7.2VDC Rechargeable Battery Cordless Hand Vac Handheld Vacuum Cleaner Vac KA12D100030024U Royal Appliance BD20020 7.2V D.C. Power Sweep Cordless Sweeper DC10V 300mA 10VDC 0.3A 10.0V 10 V 300 mA 10 VDC 0.3 A 10.0 V Class 2 Transformer Power Supply Cord Cable PS Battery Charger Mains PSU