10pcs/Lot B1205S-1WR3 12V to 5V 200mA DC DC Isolated Step Down Power Supply Module Low Ripple Household Intelligent
JFZTPVAK
  • Order within 9 hours and 17 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • ATC Power Module
ATC Power Module
Product Features
1.Features: constant voltage input, isolated unregulated single output, 1W
2. Conversion efficiency:80% (Typ)
3. Isolation between input and output is required (isolation voltage 1500VDC)
4. Output short circuit protection
5. The voltage of the input power is relatively stable (voltage variation range 10% Vin)
6. Operating temperature range: -40~+85
7. Low requirement for output voltage stability
Shipping and Returns
JFZTPVAK.
10pcs/Lot B1205S-1WR3 12V to 5V 200mA DC DC Isolated Step...