10PCS Relay HJR1-2C-L-05V HJR1-2C-L-12V HJR1-2C-L-24V HJR1 2C L 24VDC 12VDC 5VDC HJR12CL12V 2A 8PIN(HJR1-2C-L-9V) (HJR1-2C-L-12V)
DIRECTNINE BASICS
  • Order within 7 hours and 55 minutes to get between May 21 - May 27
Description
relay
Overload Relays
10PCS Relay HJR1-2C-L-05V HJR1-2C-L-12V HJR1-2C-L-24V HJR1 2C L 24VDC 12VDC 5VDC HJR12CL12V 2A 8PIN
Shipping and Returns