GIQITCK
  • Order within 3 hours and 4 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • Mini Size: Dimensions 0.79''x2.36''x3.54'' (20x60x90mm). Designed for accommodating chassis-based mini Media Converters.
  • Package List: 1xMini Unmanaged 1x 100M/1G/2.5G/5G/10GBase-T RJ45 to 1x 10GBase-X SFP+ slot 10 gigabit ethernet media converter, AC 100V~240V or DC 5~12V optional.