10Ft AC/DC Adapter Replacement for Model: GPUSW1502000WD00 GPUSW1502000WDOO GPUSW1502000W000 GPUSW1502000WOOO 15V 2A 15VDC Power Supply Cord Cable PS Wall Home Battery Charger Mains PSU
ONERBL
  • Order within 12 hours and 19 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • Brand New, High Quality Replacement AC Wall Power Charger Adapter
  • Input: AC 100-240V 50/60Hz Auto (Worldwide AC Input),Cable Length: 10 feet.
  • Over Voltage Protection, Over Heat Protection
  • Tested Units. In Great Working Condition.
Shipping and Returns