10Ft 90W AC Adapter for Dell Inspiron DA90PM111 EA90PM111 Laptop Charger Power Supply Cord (w/ 7.4mm x 5.0 mm Smart Pin)
LGM
  • Order within 4 hours and 2 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • 100% Brand New, High Quality AC Desk Power Charger (non-OEM)
  • Input: 100V-240V AC; great for replacemnt or travel back up
  • Build in Dynamic IC, Charger IC & Power fuse for rapid charging and over charge protection.
Shipping and Returns
LGM.
10Ft 90W AC Adapter for Dell Inspiron DA90PM111 EA90PM111...