10Ft 12V AC/DC Adapter Replacement for Panasonic TAZ4CD0501F 12060LF TAZ4CD0501F12060LF LCD Video Monitor 12VDC 3.8A 4.58A - 5A 55W - 60W Power Supply Cord Cable PS Charger Mains PSU
ONERBL
  • Order within 8 hours and 34 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • Brand New, High Quality Replacement AC Wall Power Charger Adapter
  • Input: AC 100-240V 50/60Hz Auto (Worldwide AC Input),Cable Length: 10 feet.
  • Over Voltage Protection, Over Heat Protection
  • Tested Units. In Great Working Condition.
Shipping and Returns
onerbl.
10Ft 12V AC/DC Adapter Replacement for Panasonic TAZ4CD05...