1088851, DIN Rail Power Supply, 100W 24VDC 4.2A, in: 85-264VAC, Screw Connection, UNO-PS/1AC/24DC/100W/H
PHOENIXCONTACT
  • Order within 17 hours and 13 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • No
Shipping and Returns
PHOENIXCONTACT.
1088851, DIN Rail Power Supply, 100W 24VDC 4.2A, in: 85-2...