106mm Double Separation Lenses for Astronomical Telescope Optical Glass Objective Lens Group(D106F900 Blue Film)
DIRECTNINE BASICS
  • Order within 15 hours and 34 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • Features 102mm effective diameter optical glass lenses with selectable 600mm/900mm focal lengths.
  • 106mm outer diameter glass maintains 0.1% focal accuracy and ROHS-compliant materials.
Shipping and Returns
DirectNine Basics.
106mm Double Separation Lenses for Astronomical Telescope...