104MM DC12V 0.55A 4pin FD10015H12D GPU Cooler Fans for ASUS GeForce RTX4080 4080S 4090 ROG Strix White OC Graphics Card Cooling Fan (3PCS)
LNACXNC
  • Order within 12 hours and 21 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • -Model: FD10015H12D / Voltage: DC 12V / Current: 0.55AMP / Power Connector: 4-Pin Header
  • -Fan Dimensions (L x W x H): approx. 104mm x 104mm x 12mm / Mounting Holes Distance: approx. 42* 42* 42mm (Center to Center)
  • -The Video Card Fan do not coith any screws, please keep your own screws.
Shipping and Returns
LNACXNC.
104MM DC12V 0.55A 4pin FD10015H12D GPU Cooler Fans for AS...