10.4inch QLED Quantum Dot 1600720 HDMI Capacitive Touch Display Panel Monitor for Raspberry Pi 5/4B/3B/Zero/Zero W/Zero 2W/Pico/Pico W/Pico WH, Jetson Nano and PC @XYGStudy (10.4HP-CAPQLED)
XYGSTUDY
  • Order within 9 hours and 13 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • Part Number: 10.4HP-CAPQLED
  • 10.4inch QLED Quantum Dot Display, Capacitive Touch, High Brightness, 1600720, Optical Bonding Toughened Glass Panel, HDMI Interface
  • Supports Jetson Nano Ubuntu, single point touch, driver free
  • Supports PC Windows 11 / 10 / 8.1 / 8 / 7, 10-point touch, driver free
Features
Package Contains
10.4HP-CAPQLED 1
HDMI flat cable ~1m 1
USB-A to USB-C cable ~1m 1
Button board 1
Button board cable 1
USB to Type-C adapter (B) 1
USB to Type-C adapter (C) 1
HDMI to Micro HDMI adapter 1
HDMI adapter 1
Screws pack 1
5V 3A Type C Power supply 1
For more details you need to know, pls firstly send me message via Amazon,
I will then send attached link including User Guide for you, thank you for patience.;D
Shipping and Returns
XYGStudy.
10.4inch QLED Quantum Dot 1600720 HDMI Capacitive Touch D...