100W USB C Charger for Asus ROG Zephyrus G14 GA403 GA403UI GA403UU GA403UV G16 GU605 GU605MI GU605MU GU605MV GU605MY GU605MZ GA403UI-QS100X GA403UU-QS094X GU605MI-QP195X
IPWRPRO
  • Order within 3 hours and 3 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • [Product Specifications]Input: 100-240V 50/60Hz, Output:20V 5A 100W,Max Output Power:100W,Compatible with 90W.Color:Black. Power Plug Type: US Plug.