100W USB C Charger Fit for Lenovo Yoga 9 9i 7 7i,ThinkBook 15 16,Yoga Slim 7 Pro,ldeapad 5Pro16,ADL100YLC3A,ADL100YDC3A,SA11D52396,GX21J75543,ThinkBook,Yoga Type C
ENERGIZEWIZ
  • Order within 16 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • Specification: Input100-240V 50-60Hz ; Output: 100W 20V 5A. Tip size: Type C
  • Package Include Charger x 1, AC Power Cord x 1
Specification:
Input: AC 100 ~ 240V 50-60 Hz.
Output:20V-5A, 100 watts
Connector: USB-C Tip
Compatible with Model:
FIT for Lenovo
ThinkPad X13 ThinkPad T490 ThinkPad T590 ThinkPad T14s ThinkPad T15
ThinkPad X1 Carbon Gen8 ThinkPad X1 Carbon Gen7 ThinkPad X1 Carbon Gen6
ThinkPad L14 ThinkPad E14 ThinkPad E15
ThinkPad ThinkBook 15 ThinkPad ThinkBook 14
ThinkPad P53s ThinkPad P43s
ThinkPad X1 Yoga Gen5 2-in-1 ThinkPad X1 Yoga Gen4 2-in-1
ThinkPad X1 Yoga Gen3 2-in-1 ThinkPad L13 Yoga
ThinkPad X13 Yoga ThinkPad X380 Yoga
Yoga C740 14 Yoga C740 15
IdeaPad IdeaPad S940 IdeaPad IdeaPad 730S
Yoga C940 14 Yoga C930 14 Yoga C930 Class
And more USB C laptop...
Shipping and Returns
Energizewiz.
100W USB C Charger Fit for Lenovo Yoga 9 9i 7 7i,ThinkBoo...