100W USB C AC Charger for ASUS ROG Flow Z13 GZ301 GZ301Z ASUS ROG Flow X13 GV301 GV301Q GV301R A20-100P1A Laptop Power Supply Adapter Cord
ZLZMZN
  • Order within 8 hours and 24 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • Power Specifications: AC input voltage : 100 ~ 240V ~ 1.6A 50/60 Hz, DC output: PD 5V ~ 3A, 9V ~ 3A, 15V ~ 3A, 20V ~ 5A 100W, Connector Size: USB-C (TYPE-C)