100W Charger Switching Power Supply 12V 24V AC to DC 13.8V 2A 27.6V 1A Uninterruptible Power PSC-100-12 PSC-100-24(12V_100W)
NOVKMJVZ
  • Order within 9 hours and 14 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • Power Supply
Power Supply
Output Power : 51 - 100W
Model Number : PSC-100-12,PSC-100-24
Output Current : 0-5A
Output Frequency : 47-63Hz
Output Voltage : 12V,24V
Product size : 129*97*30 mm (L*W*H)
Shipping and Returns
NOVKMJVZ.
100W Charger Switching Power Supply 12V 24V AC to DC 13.8...