100W AC220V/230V/110V Toroidal Transformer Dual 28V 12V 24V Power Adapter 1Pcs(110V,15V-0-15V 9V 15V)
ACLDOYYV
  • Order within 15 hours and 30 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • Isolation Transformers
Isolation Transformers
100W AC220V/230V/110V Toroidal Transformer Dual 28V 12V 24V Power Adapter 1Pcs
Shipping and Returns
ACLDOYYV.
100W AC220V/230V/110V Toroidal Transformer Dual 28V 12V 2...