100W 65W USB C Laptop Charger Compatible with Lenovo Yoga 9 ThinkPad 15 16 X280 IdeaPad 5 Pro16 ADL100YLC3A Power Adapter
NSETIU
  • Order within 11 hours and 59 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • Input: 100V-240V 50-60Hz 1.6A, Connector: usb type c, Output: 20V 5A / 15V 3A / 9V 3A / 5V 3A 100w
  • This charger delivers a maximum output of 20V 5A 100W and is widely compatible with laptops that charge via USB-C ports
Shipping and Returns
nsetiu.
100W 65W USB C Laptop Charger Compatible with Lenovo Yoga...