100W 20V 5A USB Type C Laptop Charger Compatible for Lenovo IdeaPad 5 Pro16/14 ADL100YLC3A
XUANKE
  • Order within 8 hours and 39 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • SpecificationsInput:100-240V 50-60Hz (for worldwide use), Output:20V5A,Power:100W,DC pin sizes: Type C,USB C, Brand:compatible for Lenovo, pls make sure the output and DC pin sizes is suitable before you purchase,if you cant make sure,ps feel free to contact with us.