100pcs Fork-Shaped Bare Cold-Pressed Crimp Terminal Y-Shaped Lug 3.2mm 4.2mm 5.2mm 6.2mm 8.2mm Car Cable Wire Connector(DJ4413-3.2A)
LOWMOUNTAINSWERE
  • Order within 16 hours and 24 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • 100pcs Fork-shaped Bare Cold-pressed Crimp Terminal Y-shaped Lug 3.2mm 4.2mm 5.2mm 6.2mm 8.2mm Car Cable Wire Connector
Specification:
-Model : 3.2mm 4.2mm 5.2mm 6.2mm 8.2mm
-Material : Copper ( Tin Plated )
-Thickness : 0.4mm /0.5mm
Package Included:
100 x Connector
Shipping and Returns