100Pcs 1500-0071 2.8MM Auto Wiring Terminal for Connector Crimp Loose Tin-Plated Replacement Terminals DJ611-2.80.5A
DUSLOS
  • Order within 18 hours and 48 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • Package Includes: 100Pcs | 2.8mm series terminal | Material:Brass | Tin Plated
  • Is customized: Yes
  • Model number: DJ611-2.8*0.5A
  • Type: Crimp Terminal
  • Certification: CE
Shipping and Returns
DUSLOS.
100Pcs 1500-0071 2.8MM Auto Wiring Terminal for Connector...