100MM GFY10015H12SPA for Galax GeForce RTX3060ti 3070 3070ti GDDR6X Plus OC Graphics Card Replacement Fan (Fan-B)
LNACXNC
  • Order within 12 hours and 32 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • -Model: GFY10015H12SPA / Voltage: DC 12V / Current: 0.40AMP / Power Connector: 4-Pin Header
  • -Fan Dimensions (L x W x H): approx. 100mm x 100mm x 12mm
  • -The Video Card Fan do not coith any screws, please keep your own screws.
Shipping and Returns
LNACXNC.
100MM GFY10015H12SPA for Galax GeForce RTX3060ti 3070 307...