100mm GAA8S2U CF1010U12S 12V 0.45A RTX3070 GPU Cooling Fan for Zotac for Gaming RTX 3070 AMP Holo Graphics Card(2-Fan)
SYNCOVIA
  • Order within 9 hours and 22 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • Made of high quality material, durable and practical
  • Replacement for damaged, old and unusable cooling fans
  • Improve the cooling performance of the equipment and extend its service life
  • This product is a replacement fan
  • Please measure the fan model and make sure it fits your product
Specification:
Model:GAA8S2U
Voltage: DC 12V
Current: 0.45AMP
Fan Dimension (L x W x H): approx. 100mm * 100mm * 10mm
Mounting holes distance: approx. 40*40*40 (Center to Center)
Power Connector: 4-Pin Header
Size : 22-inch
Package : Yes
Type : Double Fans
Material : Plastic
Model Number : GAA8S2U
Radiator Type : Air-cooled
Shipping and Returns
Syncovia.
100mm GAA8S2U CF1010U12S 12V 0.45A RTX3070 GPU Cooling Fa...