100mm DC 12V 0.42A 8Pin CF1015U12D GPU Fan for Colorful RTX5070 5070ti iGame Advanced Graphics Card Cooling Fans (Fan-B)
DUJVCZB
  • Order within 12 hours and 32 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • Replacement For COLORFUL RTX5070 5070ti iGame Advanced.Please check your GPU for compatibility.
  • The diameter of the fan is 100m, the screws mount hole pitch is 39m
  • Voltage: DC 12V / Current: 0.42AMP Power / Connector: 8-Pin Header
  • The Video Card Fan do not come with any screws, please keep your own screws.
Shipping and Returns
DUJVCZB.
100mm DC 12V 0.42A 8Pin CF1015U12D GPU Fan for Colorful R...