100mm CF1010U12S GAA8S2U 0.45A DC12V RTX3070 GPU Cooling Fan Compatible with RTX 3070 AMP Holo Graphics Card Cooler Fan(A)
PATYMBC
  • Order within 12 hours and 36 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • Current: 0.45AMP
  • Voltage: DC 12V
  • Model:CF1010U12S
  • Mounting holes distance: approx. 40*40*40 (Center to Center)
  • Fan Dimension (L x W x H): approx. 100mm * 100mm * 10mm