100BALANCE 150A 4-8S CAN BMS & Wi-Fi Set Smart Active Balance Protection Board Build-in Bluetooth & RS485/CAN Port
100 BALANCE
  • Order within 17 hours and 13 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • 4~24 strings 100A intelligent mutiple strings & balancing current 1A. FLYBACK Core technology pioneer to achieve galvanic isolation.
Shipping and Returns
100 BALANCE.
100BALANCE 150A 4-8S CAN BMS & Wi-Fi Set Smart Active Bal...