100-240V/50-60Hz 65W 19.5V 3.34A AC Adapter Charger 7.4mm * 5.0mm(AU)
DFQNBHQW
  • Order within 9 hours and 17 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • Chargers & Adapters
  • 100-240V/50-60Hz 65W 19.5V 3.34A AC adapter charger 7.4mm * 5.0mm
Chargers & Adapters
Input: 100-240V/50-60Hz
Output: 19.5V - 3.34A
Adapter power: 65W
Tip size: 7.4mm * 5.0mm
=========
Product type: Power adapter
Model: 65W 19.5V 3.34A
Output voltage: 19.5V
Output current: 3.34A
Origin: Mainland China
Input:: 100-240V /50-60Hz
Adapter power: 65W
Tip size::7.4mm*5.0mm
Shipping and Returns
DFQNBHQW.
100-240V/50-60Hz 65W 19.5V 3.34A AC Adapter Charger 7.4mm...