100-240V 50-60Hz 4.5x3.0mm / 6.0x3.7mm 20V 7.5A A18-150P1A AC Adapter Charger Without Power Cord 150W 120W Laptop(AU,4.5X3.0MM_150W)
DQYEIGEQ
  • Order within 7 hours and 56 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • Chargers & Adapters
Chargers & Adapters
1. Project: Laptop charger
2. DCIN: 4.5X3.0mm / 6.0x3.7mm (your choice)
3. Output: 20V 7.5A 150W
4. Input: 100-240V 50-60Hz 2.0A
=========
Product type: Power adapter
Output voltage: 20V
Output current: 7.5A
Origin: Mainland China
Output: 20V 7.5A
Power: 150W
Size: 4.5x3.0mm / 6.0x3.7mm
Shipping and Returns
DQYEIGEQ.
100-240V 50-60Hz 4.5x3.0mm / 6.0x3.7mm 20V 7.5A A18-150P1...